Home Before Dark – Apple TV+ prezentuje zapowiedź 2. sezonu

}

Data: 15 maja 2021

a

Kategorie: Newsy

Od premiery pierwszej serii minął rok i Apple TV+ przygotowuje nas na nadejście drugiego sezonu serialu Home Before Dark. W sieci pojawił się zwiastun zapowiadający spisek nękający miasto Erie Harbor.

W nowej serii młoda reporterka Hilde Lysiak rozpoczyna dochodzenie w sprawie tajemniczej eksplozji do jakiej doszło na lokalnej farmie. Doprowadzi ją ono do walki z potężną i wpływową korporacją.

Fabuła Home Before Dark inspirowana jest życiem Hilde Lysiak, dziewczynki która jako dziewięciolatka przypadkowo trafiła na trop morderstwa i swoje spostrzeżenia opisała w prowadzonej przez siebie internetowej gazecie. W rzeczywistości sprawa zakończyła się szybko, w serialu jednak jest ona dopiero początkiem odkrywania sekretów skrywanych przez mieszkańców miasta.

Obsadę serialu prowadzą Brooklynn Prince, Jim Sturgess, Abby Miller, Michael Weston, Kylie Rogers, Joelle Carter, Deric McCabe i Rio Mangini. Twórcami Home Before Dark są Dana Fox i Dara Resnik, a autorami scenariusza – Russel Friend i Garrett Lerner.

Premiera 2. sezonu Home Before Dark już 11 czerwca 2021 roku.

Źródło: collider

ZOBACZ TEŻ  Przyjaciółki – będzie 16. sezon serialu i nowa postać!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.