Hiszpańska księżniczka – zapowiedź ostatnich ośmiu odcinków limitowanej produkcji

}

Data: 11 września 2020

a

Kategorie: Newsy

Na Starz zmierza druga część limitowanego serialu Hiszpańska księżniczka. W zeszłym roku emisję miało osiem odcinków. Teraz czas na osiem kolejnych.

Premiera nowych epizodów już 11 października 2020 roku. W głównej roli Charlotte Hope. Wciela się ona w piękną księżniczkę Katarzynę Aragońska, która wie, iż zostanie żoną angielskiego następcy tronu. Katarzyna wychodzi za mąż za księcia Artura, jednak po jego niespodziewanej śmierci poślubia księcia Harry’ego.

W obsadzie oprócz Hope znajdują się także Nadia Parkes, Aaron Cobham, Alan McKenna, Richard Pepper, Olly Rix, Jordan Renzo, Ray Stevenson, Sai Bennett, Andrew Buchan, Sir Thomas More i Peter Egan. Emma Frost i Matthew Graham pełnią rolę showrunnerów i producentów wykonawczych.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Obcy – Noah Hawley zdradza szczegóły serialu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.