Hiszpańska księżniczka – zapowiedź ostatnich ośmiu odcinków limitowanej produkcji

11 września 2020 | Newsy

Na Starz zmierza druga część limitowanego serialu Hiszpańska księżniczka. W zeszłym roku emisję miało osiem odcinków. Teraz czas na osiem kolejnych.

Premiera nowych epizodów już 11 października 2020 roku. W głównej roli Charlotte Hope. Wciela się ona w piękną księżniczkę Katarzynę Aragońska, która wie, iż zostanie żoną angielskiego następcy tronu. Katarzyna wychodzi za mąż za księcia Artura, jednak po jego niespodziewanej śmierci poślubia księcia Harry’ego.

W obsadzie oprócz Hope znajdują się także Nadia Parkes, Aaron Cobham, Alan McKenna, Richard Pepper, Olly Rix, Jordan Renzo, Ray Stevenson, Sai Bennett, Andrew Buchan, Sir Thomas More i Peter Egan. Emma Frost i Matthew Graham pełnią rolę showrunnerów i producentów wykonawczych.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Obcy – Noah Hawley zdradza szczegóły serialu

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy