His Dark Materials (Mroczne materie) na oficjalnym zwiastunie!

}

Data: 4 października 2019

a

Kategorie: Newsy

HBO opublikowało oficjalny zwiastun nadchodzącego serialu His Dark Materials, powstałego na podstawie cyklu fantasy Phillipa Pullmana.

Jest to koprodukcja HBO i BBC, która zadebiutuje już 4 listopada. Jej główną bohaterką jest Lyra Belacqua, sierota, która żyje w alternatywnym świecie, w którym ludziom towarzyszą dajmony, czyli manifestacje ich dusz przybierające postacie zwierząt. W poszukiwaniu swojego przyjaciela Willa, Lyra odbędzie wędrówkę przez wiele równoległych wymiarów, a w każdym z nich czyha przygoda i niebezpieczeństwo. Odkryje złowrogi spisek i rozpocznie poszukiwanie tajemniczego Pyłu.

Za scenariusz do serialu odpowiada Jack Thorne. W obsadzie znajdują się m.in. Dafne Keen, Lin Manuel-Miranda, James McAvoy, Clarke Peters, Ian Gelder oraz Will Keen. Zwierzęcym dajmonom głosu użyczą m.in. Helen McCrory, David Suchet, Kit Connor, Brian Fisher i Joe Tandberg.

Źródło: screenrant

ZOBACZ TEŻ  Nowy aktor jako książę Filip w The Crown

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.