w

His Dark Materials (Mroczne materie) na oficjalnym zwiastunie!

HBO

HBO opublikowało oficjalny zwiastun nadchodzącego serialu His Dark Materials, powstałego na podstawie cyklu fantasy Phillipa Pullmana.

Jest to koprodukcja HBO i BBC, która zadebiutuje już 4 listopada. Jej główną bohaterką jest Lyra Belacqua, sierota, która żyje w alternatywnym świecie, w którym ludziom towarzyszą dajmony, czyli manifestacje ich dusz przybierające postacie zwierząt. W poszukiwaniu swojego przyjaciela Willa, Lyra odbędzie wędrówkę przez wiele równoległych wymiarów, a w każdym z nich czyha przygoda i niebezpieczeństwo. Odkryje złowrogi spisek i rozpocznie poszukiwanie tajemniczego Pyłu.

Za scenariusz do serialu odpowiada Jack Thorne. W obsadzie znajdują się m.in. Dafne Keen, Lin Manuel-Miranda, James McAvoy, Clarke Peters, Ian Gelder oraz Will Keen. Zwierzęcym dajmonom głosu użyczą m.in. Helen McCrory, David Suchet, Kit Connor, Brian Fisher i Joe Tandberg.

Źródło: screenrant

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

blank

Reprisal – Abigail Spencer poszukuje zemsty w nowym serialu od Hulu. Zobaczcie zapowiedź!

blank

Gideon Falls – James Wan dołącza do produkcji horroru!