w

His Dark Materials (Mroczne materie) na oficjalnym zwiastunie!

mroczne materie 10 1000
HBO

HBO opublikowało oficjalny zwiastun nadchodzącego serialu His Dark Materials, powstałego na podstawie cyklu fantasy Phillipa Pullmana.

Jest to koprodukcja HBO i BBC, która zadebiutuje już 4 listopada. Jej główną bohaterką jest Lyra Belacqua, sierota, która żyje w alternatywnym świecie, w którym ludziom towarzyszą dajmony, czyli manifestacje ich dusz przybierające postacie zwierząt. W poszukiwaniu swojego przyjaciela Willa, Lyra odbędzie wędrówkę przez wiele równoległych wymiarów, a w każdym z nich czyha przygoda i niebezpieczeństwo. Odkryje złowrogi spisek i rozpocznie poszukiwanie tajemniczego Pyłu.

Za scenariusz do serialu odpowiada Jack Thorne. W obsadzie znajdują się m.in. Dafne Keen, Lin Manuel-Miranda, James McAvoy, Clarke Peters, Ian Gelder oraz Will Keen. Zwierzęcym dajmonom głosu użyczą m.in. Helen McCrory, David Suchet, Kit Connor, Brian Fisher i Joe Tandberg.

Źródło: screenrant

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

reprisal reg

Reprisal – Abigail Spencer poszukuje zemsty w nowym serialu od Hulu. Zobaczcie zapowiedź!

61 i09terl. sx323 bo1204203200

Gideon Falls – James Wan dołącza do produkcji horroru!