w

Hightown – kryminalny serial Starz odnowiony na 2. sezon

untitled 13
comingsoon

Hightown to serial kryminalny, który na antenie stacji Starz zadebiutował miesiąc temu. Otrzymał on dobre recenzje od krytyków, a także stał się jedną z najchętniej oglądanych pozycji. Nic więc dziwnego, że idąc za ciosem, zdecydowano się dać zielone światło na produkcję jego kontynuacji.

Gwiazdą serialu jest Monica Raymund. W obsadzie aktorskiej znajdują się także James Badge Dale, Riley Voelkel, Shane Harper, Amaury Nolasco, Atkins Estimond i Dohn Norwood. Twórcą produkcji jest Rebecca Cutter. Dwa pierwsze odcinki wyreżyserowała Rachel Morrison.

Akcja Hightown rozgrywa się na półwyspie Cape Cod, który jest zagłębiem dla handlujących heroiną. Główna bohaterka to Jackie Quinones, wiecznie imprezująca agentka ds. rybołówstwa, która pewnego dnia na plaży odkrywa zwłoki ofiary opioidowej epidemii. W wyniku tej traumy postanawia zachować trzeźwość i rozpoczyna poszukiwanie mordercy, wbrew zaleceniem sierżanta Raya Abruzzo – specjalisty z oddziału narkotykowego. Z czasem jednak oboje zatracają się w śledztwie, a życie osób związanych z tym morderstwem co rusz się zbiega przypominając o tym jak skomplikowane i śmiertelnie niebezpieczne mogą być nasze uzależnienia.

Pierwszy sezon jeszcze się nie zakończył. Trwa jego emisja. Finał 12 lipca br. Składa się on z ośmiu odcinków.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

z25299993ifrkeira knightley

The Other Typist – nowy serial Hulu, gwiazdą Keira Knightley

the witcher henry cavill fight hall

Wiedźmin sezon 2. – nie będzie skoków czasowych