Henry Cavill w roli Geralta na nowym zdjęciu z 2 sezonu Wiedźmina

26 października 2021 | Newsy

j

Autor: Agata Popis

Kilka tygodni przed premierą nowego sezonu Wiedźmina, Netflix udostępnił dla Empire kolejne zdjęcie teaserowe.

Nowy sezon najbardziej wyczekiwanego serialu fantasy zbliża się wielkimi krokami. Niedawno zaprezentowano plakaty, przedstawiające głównych bohaterów serii. Empire podzieliło się kolejnym materiałem z serialu. Zdjęcie przedstawia Henry’ego Cavilla w roli wiedźmina Geralta z Rivii w pozycji gotowej do walki. Zimowe otoczenie sugeruje, że może być to kadr niekoniecznie ze sceny walki, ale z treningu Ciri w twierdzy Kaer Morhen.

W drugim sezonie Wiedźmina Geralt bierze odnalezioną Ciri pod swoje skrzydła i zajmuje się jej treningiem w twierdzy zakonu. Może oczywiście liczyć na pomoc czarodziejki Yennefer (Anya Chalotra) i wędrownego barda Jaskra (Joey Batey). Możemy spodziewać się również pojawienia licznych, nowych postaci oraz szeregu nowym potworów, którym bohaterowie będą musieli stawić czoło.

Drugi sezon Wiedźmina będziemy mogli obejrzeć na platformie Netflix już 17 grudnia. Twórcy serialu ogłosili również, że pracują nad trzecim sezonem serialu.

witcher season 2 excl 1
fot. Empire

ZOBACZ TEŻ  Zwiastun finałowego odcinka serialu Titans

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy