Henry Cavill na plakacie promującym 2. sezon Wiedźmina

}

Data: 14 października 2021

a

Kategorie: Newsy

Nowy sezon Wiedźmina na platformie Netflix zadebiutować ma 17 grudnia tego roku. Do tej daty pozostało jeszcze trochę czasu, ale z pewnością spodziewać możemy się, iż platforma przez ten czas co rusz raczyć nas będzie materiałami promującymi produkcję. Jednym z nich jest świeżutki plakat, na którym widzimy Henry’ego Cavilla w tytułowej roli.

en us mm2 geralt vertical rgb pre
fot. netflix

Oparty na bestsellerowej serii powieści serial Wiedźmin to opowieść o przeznaczeniu i rodzinie. Historia splecionych losów trzech postaci w niezwykłym świecie Kontynentu, gdzie ludzie, elfy, wiedźmini, krasnoludy i potwory walczą o przetrwanie, a dobro niełatwo jest odróżnić od zła.

Czego możemy spodziewać się po drugim sezonie?

Przekonany, że Yennefer zginęła w bitwie o Wzgórze Sodden, Geralt z Rivii zabiera księżniczkę Cirillę w najbezpieczniejsze miejsce, jakie zna — dom jego dzieciństwa w Kaer Morhen. Podczas gdy za jego murami królowie, elfy, ludzie i demony walczą o panowanie na Kontynencie, Geralt musi chronić dziewczynę przed czymś o wiele groźniejszym: tajemniczą mocą, jaką skrywa w sobie księżniczka.

Źródło: Bloody-Disgusting

ZOBACZ TEŻ  Wiedźmin – Max Beesley jako Geralt z Rivii – casting

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.