Hellbound – serial grozy od twórcy Zombie express

6 września 2021 | Newsy

Netflix przedstawia pierwszą zapowiedź serialu Hellbound, za który odpowiada koreański reżyser Yeon Sang-ho. To właśnie on wyreżyserował Zombie express i jego kontynuację Peninsula.

Poniższy zwiastun ukazuje nam początkowy fragment serialu. Widzimy trzy demoniczne postacie, które ścigają jednego z mężczyzn. Gdy w końcu go dopadają, nie zostaje z niego nic więcej niż proch.

Serial opiera się na webtoonie, za który odpowiada Sang-ho. Zobaczymy jak ludzkość poradzi sobie w świecie, na który nagle spadł chaos, a odpowiada za niego grupa nadprzyrodzonych istot pragnąca zamienić ludzkie życie w piekło. Nowo powstała grupa religijna traktuje to co się dzieje jako wolę boską.

Źródło: Bloody-Disgusting

ZOBACZ TEŻ  Batwoman, The Flash i inne – stacja The CW podała daty premier nowych sezonów!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram