Heathers nie zostanie wyemitowany

j
}

Data: 4 czerwca 2018

a

Kategorie: Newsy

Serial oparty na kinowym filmie sprzed lat nie będzie wyemitowany. Powodem okazała się napięta sytuacja polityczna w USA.

Premiera Heathers miała odbyć się 7 marca 2018 roku. Opóźniono jednak emisję produkcji z szacunku dla rodzin ofiar strzelaniny w Parkland, gdzie zginęło 17 osób. Debiut przełożono zatem na 10 lipca.

Paramount Network po czasie zdecydował w ogóle nie wyemitować serialu. W oświadczeniu można przeczytać, że biorąc pod uwagę polityczny klimat kraju, przedsiębiorstwo nie czułoby się komfortowo udostępniając tę produkcję wobec debaty dotyczącej dostępu do broni i powtarzających się strzelanin w szkołach.

Problemem okazało się to, że serial Heathers osadzony jest w realiach amerykańskiego liceum, a na ekranie można było zobaczyć sceny przemocy.

Nie wiemy, czy przesycona czarnym humorem satyra na życie w szkole średniej pokazywane w popkulturze zostanie wyemitowana poza granicami USA.

ZOBACZ TEŻ  X-Men '97 – Disney i Marvel zapowiadają nowy animowany serial

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Marcelina Kulig

Miłośniczka dziwnego kina, entuzjastka memów, podróżniczka po najciemniejszych zakamarkach sieci. Nie chce wystawiać odporności swoich rozmówców na próbę i nie wie, czy zagadanie kogoś na śmierć jest karalne, dlatego pisze o filmach i serialach.