w

He-Man i władcy wszechświata – Netflix planuje kontynuację animacji z lat 80.!

he man
magicznelata90

He-Man i władcy wszechświata to jeden z najbardziej popularnych seriali lat 80. wyprodukowany przez Filmation. Zadebiutował w 1983 roku, a zakończył swoje powstawanie w roku 1985. Jednak serial nie miał prawdziwego zakończenia. Teraz Netflix postanowił to zmienić.

Za produkcję odpowiedzialny będzie Kevin Smith, który otrzymał także funkcję showrunnera. Za animację odpowie studio Powerhouse.

Serial ten był globalnym hitem. Powstał on w oparciu o figurki firmy Mattel. Zamówiony przez Netflixa serial nosić będzie tytuł Masters of the Universe: Revelation i jego akcja rozgrywać się ma po wydarzeniach ukazanych w oryginale. Pokazane zostaną także wątki, które w pierwszym serialu nie zostały nigdy rozwiązane. Jak zapowiada Smith planowane jest opowiedzenie epickiej historii, która być może zakończy się finałową bitwą He-Mana ze Szkieletorem.

He-Man to najpotężniejszy człowiek we wszechświecie, który są moc zawdzięcza czarodziejskiemu mieczowi, jaki otrzymał od Czarodziejki zamieszkującej Posępny Czerep. Przed przemianą był on zwykłym Adamem, księciem Eternii. Teraz wraz z przyjaciółmi walczy z złymi siłami Szkieletora, który non stop próbuje podpić jego królestwo.

Jak na razie platforma nie zdradziła daty premiery serialu, ale opublikowała za to pierwszy plakat promujący produkcję.

masters of the universe revelation 768x1153 682x1024
netflix

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

silicon valley  season 6 the final season   official teaser   hbo 1 28 screenshot 650x365 150x150

Dolina Krzemowa sezon 6. – jest nowa zapowiedź finału serii!

wayne youtube premium 655gg 150x150

Wayne – popularny serial Youtube anulowany!