HBO prezentuje zwiastun 2. sezonu serialu Gentleman Jack

}

Data: 7 kwietnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Po prawe 3 latach powraca serial Gentleman Jack. HBO opublikowało pierwszą zapowiedź drugiego sezonu produkcji opartej na pamiętnikach Anne Lister.

Poniższa zapowiedź daje nam spojrzenie na powrót Suranne Jones i Sophie Rundle, które wcielają się w Anne Lister i Ann Walker. Ich romans zaczyna kwitnąć, kobiety nareszcie zaplanowany wspólne życie. Ambicje zawodowe Lister jednak wciąż rosną i Anne musi nauczyć się radzić sobie z potencjalnymi wrogami.

Akcja serialu rozgrywa się w hrabstwie Yorkshire w latach 30. XIX wieku. Oczy całego miasteczka zwrócone są na Anne i Ann, które razem zamieszkały w Shibden Hall i za wszelką cenę chcą połączyć swoje majątki i stać się pełnoprawną parą. Przedsiębiorczy duch Anne przeraża miejscowych tak samo jak jej niekonwencjonalne życie miłosne.

Premiera nowych odcinków już 25 kwietnia 2022 roku. Za serial odpowiada Sally Wainwright.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  House of the Dragon z premierą w 2022 roku!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.