HBO prezentuje świetny plakat ”The Last of Us”

}

Data: 23 listopada 2022

a

Kategorie: Newsy

Serial The Last of Us powstały na podstawie popularnej gry survivalowej zadebiutuje już w styczniu przyszłego roku. HBO w ramach jego promocji udostępniło nowy plakat, który fanom gry powinien wydawać się znajomy.

Na udostępnionej grafice widzimy Joela i Ellie znajdujących się w otoczeniu wymarłego i przejętego przez roślinność (i nie tylko) miasta.

last of us tv 1

Historia przedstawiona w The Last of Us rozgrywa się dwadzieścia lat po tym, jak współczesna cywilizacja została zniszczona. Joel, zaprawiony w bojach ocalały, zostaje zatrudniony do przemytu z opresyjnej strefy kwarantanny 14-letniej dziewczynki, Ellie. To, co zaczyna się jako niewielkie zadanie, wkrótce staje się brutalną, łamiącą serce podróżą po Stanach Zjednoczonych. Wyprawą, w której by przetrwać, mogą polegać wyłącznie na sobie nawzajem.

W rolach głównych występują Pedro Pascal i Bella Ramsey. Premiera produkcji w Polsce 16 stycznia 2023 roku.

Źródło: Bloody-Disgusting

ZOBACZ TEŻ  Babilon Berlin - wielokrotnie nagradzany serial kryminalny powraca z 3. sezonem

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.