HBO odnawia serial ”Branża” na 3. sezon

}

Data: 25 października 2022

a

Kategorie: Newsy

Serial HBO Branża opowiadający o świecie wielkiej finansjery z perspektywy ambitnych dwudziestolatków otrzymał odnowienie na trzeci sezon. Drugi premierę miał w sierpniu tego roku.

Spojrzenie na świat międzynarodowych finansów, oczami ambitnych dwudziestolatków walczących o swoją przyszłość. Serial podąża za grupą młodych absolwentów rywalizujących o kilka etatów w czołowym banku inwestycyjnym w Londynie. Wszyscy mają wielkie ambicje, chcą podbijać świat, wikłają się w przelotne romanse i nie stronią od narkotyków. Młodzi i zdolni kandydaci są na etapie życia, na którym krystalizuje się jeszcze ich tożsamość, a wpływ na nią ma m.in. praca w niezwykłe stresującym środowisku banku Pierpoint & Co., gdzie teoretycznie hołduje się merytokracji, ale w praktyce obowiązuje skostniała hierarchia.

Nie ogłoszono jeszcze obsady trzeciej serii, ale prawdopodobnie powróci większość dotychczasowych aktorów.

Data premiery nie została jeszcze podana. Dla zainteresowanych dwie dotychczasowe sezony dostępne są na platformie HBO Max.

Źródło: Collider

ZOBACZ TEŻ  Finałowy sezon Supergirl z datą premiery! Superman i Lois będą mieli przerwę!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.