HBO Max zamówiło drugi sezon serialu Tokyo Vice

}

Data: 7 czerwca 2022

a

Kategorie: Newsy

Tokyo Vice, serial kryminalny luźno oparty na reportażach dziennikarza Jake’a Adelsteina o pracy policji w Tokio, dostał zamówienie na drugi sezon. Wszystkie odcinki pierwszego sezonu dostępne są wyłącznie w serwisie HBO Max.

Tokyo Vice to serial kryminalny luźno oparty na reportażach dziennikarza Jake’a Adelsteina o pracy policji w Tokio, gdzie zostały nakręcone wszystkie zdjęcia. Głównym bohaterem jest Adelstein (w tej roli zobaczymy Ansela Elgorta), który w latach 90. patroluje skąpane w świetle neonów zaułki Tokio, gdzie wszystko jest iluzją.

W serialu występują nominowani do Złotych Globów Ansel Elgort (Baby Driver) oraz Ken Watanabe (Ostatni samuraj), nominowana do Oscara Rinko Kikuchi (Babel), Rachel Keller (Fargo), Ella Rumpf, Hideaki Ito, Show Kasamatsu i Tomohisa Yamashita.

Variety oceniło serial jako pięknie sfilmowany i elegancko zagrany, IndieWire nazwał go ostrą i wciągającą historią kryminalną, Collider określił jako wciągającą i błyskotliwą, a Chicago Sun Times okrzyknął jako jeden z najlepszych seriali tego roku. Dodatkowo otrzymał miano Certified Fresh od Rotten Tomatoes.

Jesteśmy podekscytowani, że możemy dla naszych zaangażowanych fanów przygotować kolejną odsłonę tej intrygującej i trzymającej w napięciu historii kryminalnej osadzonej w jednym z najpiękniejszych i tętniących życiem miast na świecie – przekazali przedstawiciele HBO Max.

Twórca J.T. Rogers powiedział: Pisanie, a następnie tworzenie pierwszego sezonu ”Tokyo Vice” z tą fantastyczną grupą twórców było niezrównanym doświadczeniem. Jestem więcej niż szczęśliwy, mogąc kontynuować pracę. Nie mogę się doczekać powrotu na plan w Tokio z naszą wspaniałą obsadą i ekipą. Ale bądźcie przygotowani: w tej opowieści będzie wiele zwrotów akcji.

Pierwszy sezon serialu Tokyo Vice, będącego koprodukcją HBO Max, Endeavor Content i japońskiego nadawcy WOWOW, dostępny jest w całości wyłącznie w serwisie HBO Max. Serial liczy 8 odcinków.

Źródło: informacja prasowa

ZOBACZ TEŻ  Powstanie nowa seria osadzona w uniwersum Gry o tron?

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.