HBO Max zamówiło drugi sezon serialu Minx

}

Data: 6 maja 2022

a

Kategorie: Newsy

Wymieniany przez Esquire jako jeden z najlepszych (do tej pory) seriali tego roku serial Minx będzie miał drugi sezon. Cały pierwszy sezon jest już dostępny w HBO Max.

Akcja serialu Minx toczy się w Los Angeles w latach siedemdziesiątych zeszłego wieku i opowiada historię Joyce (Ophelia Lovibond), poważnej młodej feministki, która łączy siły z wydawcą (Jake Johnson) tanich magazynów, by stworzyć pierwszy erotyczny magazyn dla kobiet.

W obsadzie pierwszego sezonu znaleźli się Ophelia Lovibond, Jake Johnson, Idara Victor, Jessica Lowe, Lennon Parham, Michael Angarano i Oscar Montoya.

Ellen Rapoport, producentka wykonawcza serialu, powiedziała: Cały nasz zespół tworzący ‘Minx’ był pod wrażeniem pełnej pasji reakcji widzów z całego świata, którzy tworzyli mash-upy, tik-tokowali i swoim fanowskim zapałem skłonili nas do stworzenia drugiego sezonu serialu. Jesteśmy wdzięczni naszym partnerom w HBO Max i Lionsgate za wsparcie dla serialu i możliwość kontynuowania tej produkcji. W drugim sezonie będzie jeszcze więcej owłosionych klat, bluzek z kokardami i gustownych aktów.

Twórczynią i showrunnerką serialu Minx jest Ellen Rapoport, która jednocześnie pełni funkcję producentki wykonawczej wraz z Paulem Feigiem i Danem Magnante dla Feigco Entertainment, Benem Karlinem i Rachel Lee Goldenberg, która również wyreżyserowała pilot serialu. Jake Johnson pełni funkcję koproducenta wykonawczego. Studiem produkcyjnym jest Lionsgate Television.

Cały dziesięcioodcinkowy pierwszy sezon serialu jest już dostępny w HBO Max.

Źródło: HBO Max

ZOBACZ TEŻ  MTV Movie & TV Awards – sprawdź, kto wygrał!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.