pixel

Przeczytano:

HBO Max zamawia dwa nowe komiksowe seriale!

30 10 2019 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

HBO Max coraz bardziej powiększa swoją serialową ofertę. Tym razem w trakcie opracowywania są dwa nowe seriale oparte na komiksach DC.

Greg Berlanti wyprodukuje serial o Zielonej Latarni i antologię powstałą na podstawie komiksów Strange Adventures. Ta ostatnia ma być osadzona w świecie, w którym istnieją super moce, a jednym z bohaterów będzie Adam Strange. Ukazane zostaną problemy natury moralnej, które łączą życie śmiertelników i nadludzi. Z kolei w serialu o Zielonej Latarni wyruszymy w kosmos z głównym bohaterem. Jak obiecuje Berlanti ma to być największy serial DC jakie kiedykolwiek powstał. Będziecie czekać na kolejne doniesienia o tych produkcjach czy uważacie, że tematyka superbohaterów powoli się już wyczerpuje?

Źródło: comingsoon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również