HBO Max zamawia dwa nowe komiksowe seriale!

30 października 2019 | Newsy

HBO Max coraz bardziej powiększa swoją serialową ofertę. Tym razem w trakcie opracowywania są dwa nowe seriale oparte na komiksach DC.

Greg Berlanti wyprodukuje serial o Zielonej Latarni i antologię powstałą na podstawie komiksów Strange Adventures. Ta ostatnia ma być osadzona w świecie, w którym istnieją super moce, a jednym z bohaterów będzie Adam Strange. Ukazane zostaną problemy natury moralnej, które łączą życie śmiertelników i nadludzi. Z kolei w serialu o Zielonej Latarni wyruszymy w kosmos z głównym bohaterem. Jak obiecuje Berlanti ma to być największy serial DC jakie kiedykolwiek powstał. Będziecie czekać na kolejne doniesienia o tych produkcjach czy uważacie, że tematyka superbohaterów powoli się już wyczerpuje?

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  The Mandalorian – Taika Waititi jako droid IG-88?

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram