HBO Max od dziś w Polsce!

}

Data: 8 marca 2022

a

Kategorie: Newsy

Dzisiaj w Polsce rozpoczęła swoją działalność platforma streamingowa HBO Max. Zastąpiła ona dotychczasowy serwis HBO GO.

Dotychczasowi użytkownicy HBO GO muszą jedynie pobrać nową aplikację i zalogować się w niej tymi samymi danymi, jakich używali do korzystania z HBO GO.

Jak kształtują się ceny subskrypcji?

Cena subskrypcji dla nowych użytkowników to 29,99 zł. Platforma przygotowała jednak ofertę specjalną. Dla tych którzy wykupią dostęp do dnia 31 marca br. włącznie cena miesięcznej subskrypcji kosztować będzie 19,99 zł. Warunkiem utrzymania się takiej opłaty jest brak rezygnacji z usługi. W przypadku jej anulowania, przy kolejnym zakupie, obowiązywać będzie już cena droższa.

Dodatkowo po 31 marca 2022 r. wprowadzony zostanie także roczny plan subskrypcji HBO Max w cenie 234,99 zł, w ramach którego użytkownicy otrzymają dostęp do biblioteki serwisu na rok w cenie jedynie ośmiu miesięcy.

Aby zarejestrować się w HBO Max należy wejść na stronę: http://www.hbomax.com. Serwis HBO Max dostępny jest również za pośrednictwem wybranych operatorów.

HBO Max zawiera swoje oryginalne produkcje oraz te które znaliśmy z HBO GO. Wśród serialowych propozycji znajdziemy Pozłacany wiek, Mroczne materie, Opowieść podręcznej, Euforię, Rodzinę Soprano, hitowych Przyjaciół, Grę o tron, Westworld, Wychowane przez wilki czy Mare z Easttown. To tutaj swoją premierę będzie mieć także House of the Dragon.

Źródło: informacja prasowa

ZOBACZ TEŻ  The CW pracuje nad rebootem serialu Babilon 5!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.