HBO Max kasuje kolejne popularne produkcje. Tym razem padło na produkcje DC Comics

}

Data: 26 stycznia 2023

a

Kategorie: Newsy

Dwa bardzo popularne superbohaterskie seriale oparte na komiksach od DC dobiegną końca wraz z czwartym sezonem. Mowa o Titans i Doom Patrol.

Odwołania te podobno nie są zaskoczeniem dla producentów tych seriali. Oba programy wyprodukował Greg Berlanti. Początkowo powstały dla DC Universe, potem zostały wchłonięte przez HBO Max. Titans zadebiutowało w 2017 roku, a jego spin-off Doom Patrol pojawił się rok później.

Chociaż będą to ostatnie sezony Titans i Doom Patrol to jesteśmy bardzo dumni z tych seriali i podekscytowani, tym że fani zobaczą ich kulminacyjne zakończenia – napisali w oświadczeniu przedstawiciele HBO Max.

Pierwsza część 4. sezonu Doom Patrol, na którą składa się sześć odcinków jest już dostępna na HBO Max. Premiera części drugiej również 6-odcinkowej nie jest jeszcze znana.

Czwarty sezon Titans również emitowany jest w dwóch częściach. Premiera drugiej nie została jeszcze podana.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  HBO prezentuje świetny plakat ''The Last of Us''

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.