HBO Max już w 2021 roku trafi do Polski

}

Data: 7 grudnia 2020

a

Kategorie: Newsy

Przyszły rok dla fanów platform streamingowych będzie przełomowym. Jak wiadomo w naszym kraju zadebiutuje serwis Disney +, ale nie będzie on jedynym. Swój debiut zaliczy także HBO Max, które zastąpi obecnie przestarzałą już platformę HBO GO.

Andy Forssell, szef HBO Max planuje światowa ekspansję swojej platformy streamingowej. HBO Max docelowo dostępne ma być w 190 krajach, w tym także w Polsce. Premiera serwisu zaplanowana jest na drugą połowę 2021 roku.

HBO Max swoich widzów przyciągnąć chce nie tylko zawartością dostępną na wyłączność, ale również współpracą z Warner Bros. w ramach, której na platformę trafiać mają wielkie kinowe hity. Jednak na ich premierę nie będziemy musieli czekać kilka miesięcy od debiutu w kinie. Do serwisu trafią w ten sam dzień co na kinowy ekran.

Ten eksperyment zapoczątkuje już 25 grudnia br. film Wonder Woman 1984. Następnie ofertą tą objęte zostaną takie widowiska jak Godzilla vs. Kong, Mortal Kombat, Dune czy Matrix 4.

Źródło: Twitter, onet

ZOBACZ TEŻ  Król – Canal+ przedstawia oficjalny plakat serialowej superprodukcji

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.