HBO Max chce zrobić serial o antagoniście Batmana – Pingwinie

}

Data: 14 września 2021

a

Kategorie: Newsy

Do kin nie wszedł jeszcze nowy film Matta Reevesa Batman, a platforma HBO Max ma już w planach serialowy spin-off tego widowiska. Jego głównym bohaterem miałby być Pingwin.

W filmie w ten czarny charakter wciela się Colin Farrell. Nie wiadomo czy uda się zaangażować też aktora do odegrania tej roli w serialu.

Pingwin znany jest też jako Oswald Cobblepot. Serial ukazać ma jego przeszłość i to jak doszedł do władzy w obskurnym półświatku Gotham. Postać ta jest ikonicznym przeciwnikiem Batmana. Najpopularniejszą dotychczas kreację tego bohatera stworzył Danny DeVito w filmie Powrót Batmana.

Projekt ten jest obecnie na bardzo wczesnym etapie rozwoju. Mówi się, iż za jego produkcję odpowie Dylan Clark i Matt Reeves.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Serialowe podsumowanie dnia [09.02.2017]

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.