HBO kasuje serial Wychowane przez wilki

}

Data: 4 czerwca 2022

a

Kategorie: Newsy

Udany serial science fiction za produkcję, której odpowiada sam Ridley Scott niestety dobiegła końca. HBO odwołało serial po emisji dwóch sezonów.

Nie podano oficjalnego powodu takiej decyzji. Wydane zostało jedynie oświadczenie, w którym włodarze stacji dziękują obsadzie i ekipie za zaangażowanie w produkcję.

Powodem jak sądzą media i aktor Abubakara Salim, który w serialu portretuje Ojca, jest fuzja korporacji HBO prowadząca do powstania Warner Bros. Discovery. Prezes nowej fimy David Zaslava stara się ciąć koszty i ofiarą tej nowej polityki jest właśnie wspomniany serial. Prawdopodbnie jego los podzielą w najbliższym czasie również inne produkcje.

Jak na razie nie wiadomo czy twórcy Wychowane przez wilki będą starać się znaleźć nowy dom dla swojej produkcji.

Serial opowiada o dwóch androidach, które mają za zadanie wychowywać ludzkie dzieci na tajemniczej, dziewiczej planecie. Kiedy religijne konflikty zaczynają zagrażać dalszemu istnieniu prężnej ludzkiej kolonii, androidy przekonują się, że kontrolowanie ludzkich wierzeń jest trudnym i niebezpiecznym zadaniem.

W drugim sezonie serialu Wychowane przez wilki para androidów, Matka (Amanda Collin) i Ojciec (Abubakar Salim), wraz z gromadką sześciorga swoich ludzkich dzieci, dołączają do nowo utworzonej ateistycznej kolonii zamieszkującej tajemniczą tropikalną strefę planety Kepler 22 b. Jednak funkcjonowanie w tym nowym społeczeństwie to dopiero początek ich kłopotów, ponieważ „prawdziwe dziecko” Matki zagraża życiu tych, którzy są ostatnimi przedstawicielami rasy ludzkiej.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Nowości od Netflixa - luty 2018

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.