Hawkeye – TV Spot promujący serial Marvela

}

Data: 21 października 2021

a

Kategorie: Newsy

W sieci pojawił się telewizyjny spot promujący wyczekiwany serial Marvela Hawkeye. Podkreśla on relacje nauczyciel-podopieczny, jaka to panuje pomiędzy Clintem Bartonem a Kate Bishop.

Poniższa zapowiedź daje nam także pierwsze spojrzenie na postać Echo, w którą wciela się Alaqua Cox i na Clowna – w tej roli Fra Fee.

Akcja serialu rozegra się w Nowym Jorku w czasie magicznego czasu bożonarodzeniowego. Były członek Avengersów Clint Barton, chce wrócić do swojej rodziny na święta. Ta z pozoru prosta misja okaże się jednak mega trudna. Pomoże mu młoda Kate Bishop, która marzy o zostaniu superbohaterką. Clint będzie musiał współpracować z Kate, gdy przeszłość go dogoni i zacznie mu zagrażać.

Serial prawdopodobnie ukaże nam jeden z najważniejszych komiksowych wątków związanych z Hawkeyem, a mianowicie to, że bohater ten traci słuch.

W głównej obsadzie Jeremy Renner i Hailee Steinfeld. Premiera dwóch pierwszych odcinków serialu już 24 listopada 2021 roku na Disney+. Na całość składa się sześć epizodów.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Wieści z Kattegat, czyli co zobaczymy w 5. sezonie „Wikingów”?

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.