Hawkeye – pierwszy zwiastun i plakat serialu Marvela

}

Data: 14 września 2021

a

Kategorie: Newsy

Marvel Studios i Walt Disney zaprezentowały światu pierwsze oficjalne materiały promujące serial Hawkeye. Premiera tego serialowego widowiska już 24 listopada 2021 roku na Disney+.

Fabularne szczegóły produkcji nadal trzymane są w ścisłej tajemnicy. Wiadomo jedynie, iż akcja serialu rozegra się w Nowym Jorku w czasie magicznego czasu bożonarodzeniowego. Były członek Avengersów Clint Barton, chce wrócić do swojej rodziny na święta. Ta z pozoru prosta misja okaże się jednak mega trudna. Pomoże mu młoda Kate Bishop, która marzy o zostaniu superbohaterką. Clint będzie musiał współpracować z Kate, gdy przeszłość go dogoni i zacznie mu zagrażać.

W obsadzie serialu znajdują się Jeremy Renner jako Clint Barton/Hawkeye, Hailee Steinfeld jako Kate Bishop, Vera Farmiga, Fra Fee, Tony Dalton, Zahn McClarnon, Brian d’Arcy James oraz nowicjusz Alaqua Cox jako Maya Lopez.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Wywiad z wampirem – wybrano aktora do roli Lestata

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.