Hawkeye – nowy serial o jednym z bohaterów znanym z Avengers!

}

Data: 11 kwietnia 2019

a

Kategorie: Newsy

Wychodzi na to, że koniec Avengersów nie stanowi końca przygód bohaterów znanych z przynależności do tej drużyny. Platforma Disney + pracuje aktualnie nad nowym projektem, w którym wystąpi Hawkeye, a wcieli się w niego ponownie Jeremy Renner.

Jednakże jak głoszą pierwsze wieści serial ten pomimo tytułu prawdopodobnie skupi się na młodej kobiecie – Kate Bishop, której Clint Barton, znany jako Hawkeye, przekaże swoje obowiązki. Kate jest członkinią grupy Young Avengers.

Hawkeye to kolejny serial o superbohaterach jaki zapowiada nowo powstała platforma. Obok niego swój serial od Disney dostaną także Loki, Zimowy Żołnierz/Falcon i Vision ze Scarlet Witch. Wszystkie te serie mają liczyć od 6. do 8. odcinków.

Źródło: screenrant

ZOBACZ TEŻ  Hawkeye – pierwszy zwiastun i plakat serialu Marvela

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.