w

Hawkeye – nowy serial o jednym z bohaterów znanym z Avengers!

ronin closeup in avengers endgame
screenrant

Wychodzi na to, że koniec Avengersów nie stanowi końca przygód bohaterów znanych z przynależności do tej drużyny. Platforma Disney + pracuje aktualnie nad nowym projektem, w którym wystąpi Hawkeye, a wcieli się w niego ponownie Jeremy Renner.

Jednakże jak głoszą pierwsze wieści serial ten pomimo tytułu prawdopodobnie skupi się na młodej kobiecie – Kate Bishop, której Clint Barton, znany jako Hawkeye, przekaże swoje obowiązki. Kate jest członkinią grupy Young Avengers.

Hawkeye to kolejny serial o superbohaterach jaki zapowiada nowo powstała platforma. Obok niego swój serial od Disney dostaną także Loki, Zimowy Żołnierz/Falcon i Vision ze Scarlet Witch. Wszystkie te serie mają liczyć od 6. do 8. odcinków.

Źródło: screenrant

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

wwsc 150x150

Coś dla kibiców, czyli seriale piłkarskie Netflixa

hanna recenzja 150x150

Hanna powróci z 2. sezonem!