Hawkeye – Marvel ogłasza datę premiery serialu

30 lipca 2021 | Newsy

Marvel Studios nareszcie podało do publicznej wiadomości datę premiery serialu Hawkeye, który trafi na Disney+. Seria oficjalnie zadebiutuje jesienią, a dokładnie 24 listopada tego roku.

Ponadto w sieci pojawiło się pierwsze oficjalne zdjęcie, na którym widzimy Jeremy Rennera jako tytułowego bohatera i Hailee Steinfeld jako Kate Bishop.

Fabuła Hawkeye skupia się bohaterskim łuczniku imieniem Clint Barton. Poznamy także jego następczynię Kate Bishop. Szczegóły fabularne nie zostały potwierdzone, ale spekuluje się, iż akcja serialu rozgrywać będzie się na dwa lata po wydarzeniach ukazanych w filmie Avengers: Koniec gry. Prawdopodobnie produkcja zaadaptuje jedną z najważniejszych historii Hawkey’a ukazaną w komiksach, kiedy to bohater ten traci słuch.

Kate to wielka fanka Hawkeye’a, która wprowadzi do jego życia nagły napływ nowych problemów. W komiksach należy ona do Young Avengers.

Źródło: EW

ZOBACZ TEŻ  Kto przejmie serialowy tron? – Seriale, które mają szansę powtórzyć sukces Gry o tron

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram