Hawkeye – Marvel ogłasza datę premiery serialu

}

Data: 30 lipca 2021

a

Kategorie: Newsy

Marvel Studios nareszcie podało do publicznej wiadomości datę premiery serialu Hawkeye, który trafi na Disney+. Seria oficjalnie zadebiutuje jesienią, a dokładnie 24 listopada tego roku.

Ponadto w sieci pojawiło się pierwsze oficjalne zdjęcie, na którym widzimy Jeremy Rennera jako tytułowego bohatera i Hailee Steinfeld jako Kate Bishop.

Fabuła Hawkeye skupia się bohaterskim łuczniku imieniem Clint Barton. Poznamy także jego następczynię Kate Bishop. Szczegóły fabularne nie zostały potwierdzone, ale spekuluje się, iż akcja serialu rozgrywać będzie się na dwa lata po wydarzeniach ukazanych w filmie Avengers: Koniec gry. Prawdopodobnie produkcja zaadaptuje jedną z najważniejszych historii Hawkey’a ukazaną w komiksach, kiedy to bohater ten traci słuch.

Kate to wielka fanka Hawkeye’a, która wprowadzi do jego życia nagły napływ nowych problemów. W komiksach należy ona do Young Avengers.

Źródło: EW

ZOBACZ TEŻ  Kto przejmie serialowy tron? – Seriale, które mają szansę powtórzyć sukces Gry o tron

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.