comingsoon

Happy! sezon 2. – mamy zwiastun!

Ta zwariowana produkcja od Syfy doczekała się swojej kontynuacji. Po raz kolejny ujrzymy Christophera Meloni w roli skorumpowanego policjanta, któremu pomaga mały jednorożec. Premiera drugiego sezonu już 27 marca.

Głównym bohaterem jest Nick Sax, niestroniący od alkoholu i innych używek były policjant, który ma dość swojego nieudanego życia. Pewnego dnia zostaje bardzo ciężko ranny, jednak lekarzom udaje się go uratować. Kiedy się budzi odkrywa, że towarzyszy mu rysunkowy, latający niebieski jednorożec o imieniu Happy. Okazuje się on wyimaginowanym przyjacielem pewnej dziewczynki, która została porwana przez złego Świętego Mikołaja. Tylko Nick może ja odnaleźć i uratować, oczywiście z pomocą jednorożca.

Fabuła Happy! powstała na podstawie powieści graficznej autorstwa Granta Morrisona i Daricka Robertsona. W obsadzie powrócą Meloni, Patton Oswalt udzielający głosu jednorożcu, Bryce Lorenzo, Ritchie Coster i Patrick Fischler. Gościnnie wystąpią Weird Al Yankovich, Ann-Margret i Big Show. Jest to czarna komedia okraszona krwawymi i dość brutalnymi momentami z wartką i zaskakującą akcją.

Źródło: comingsoon

Może ci się spodobać również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.