Happy!

Happy! sezon 2. – mamy zwiastun!

18 stycznia 2019 | Newsy

Ta zwariowana produkcja od Syfy doczekała się swojej kontynuacji. Po raz kolejny ujrzymy Christophera Meloni w roli skorumpowanego policjanta, któremu pomaga mały jednorożec. Premiera drugiego sezonu już 27 marca.

Głównym bohaterem jest Nick Sax, niestroniący od alkoholu i innych używek były policjant, który ma dość swojego nieudanego życia. Pewnego dnia zostaje bardzo ciężko ranny, jednak lekarzom udaje się go uratować. Kiedy się budzi odkrywa, że towarzyszy mu rysunkowy, latający niebieski jednorożec o imieniu Happy. Okazuje się on wyimaginowanym przyjacielem pewnej dziewczynki, która została porwana przez złego Świętego Mikołaja. Tylko Nick może ja odnaleźć i uratować, oczywiście z pomocą jednorożca.

Fabuła Happy! powstała na podstawie powieści graficznej autorstwa Granta Morrisona i Daricka Robertsona. W obsadzie powrócą Meloni, Patton Oswalt udzielający głosu jednorożcu, Bryce Lorenzo, Ritchie Coster i Patrick Fischler. Gościnnie wystąpią Weird Al Yankovich, Ann-Margret i Big Show. Jest to czarna komedia okraszona krwawymi i dość brutalnymi momentami z wartką i zaskakującą akcją.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Trefny szmal – nowy rumuński serial komediowy produkcji HBO Europe

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram