Happy! sezon 2. – mamy zwiastun!

}

Data: 18 stycznia 2019

a

Kategorie: Newsy

Ta zwariowana produkcja od Syfy doczekała się swojej kontynuacji. Po raz kolejny ujrzymy Christophera Meloni w roli skorumpowanego policjanta, któremu pomaga mały jednorożec. Premiera drugiego sezonu już 27 marca.

Głównym bohaterem jest Nick Sax, niestroniący od alkoholu i innych używek były policjant, który ma dość swojego nieudanego życia. Pewnego dnia zostaje bardzo ciężko ranny, jednak lekarzom udaje się go uratować. Kiedy się budzi odkrywa, że towarzyszy mu rysunkowy, latający niebieski jednorożec o imieniu Happy. Okazuje się on wyimaginowanym przyjacielem pewnej dziewczynki, która została porwana przez złego Świętego Mikołaja. Tylko Nick może ja odnaleźć i uratować, oczywiście z pomocą jednorożca.

Fabuła Happy! powstała na podstawie powieści graficznej autorstwa Granta Morrisona i Daricka Robertsona. W obsadzie powrócą Meloni, Patton Oswalt udzielający głosu jednorożcu, Bryce Lorenzo, Ritchie Coster i Patrick Fischler. Gościnnie wystąpią Weird Al Yankovich, Ann-Margret i Big Show. Jest to czarna komedia okraszona krwawymi i dość brutalnymi momentami z wartką i zaskakującą akcją.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Trefny szmal – nowy rumuński serial komediowy produkcji HBO Europe

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.