Hanna zakończy się 3. sezonem

}

Data: 5 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Showrunner serialu Hanna David Farr przed premierą trzeciego sezonu ogłosił, iż będzie on finałowym. W jednym ze swoich ostatnich wywiadów ujawnił, iż od początku planował zamknąć tą historię w trzech seriach.

Tytułowa Hanna to 16-latka o sile i sprawności żołnierza, która stara się odkryć prawdę o sobie. Nie zna innego życia niż to z ojcem w leśnej dziczy. Ojciec, były agent CIA wychowuje ją tak, aby była w stanie poradzić sobie z większymi i silniejszymi od niej przeciwnikami. Jednym słowem ma być zabójcą idealnym. Musi uciekać przed agentką CIA Marissą, która nieustannie próbuje ją schwytać. Umykając im Hanna powoli odkrywa prawdę o sobie.

Serial opiera się na filmie z 2011 roku o tym samym tytule.

Premiera 3. sezonu Hanny już 24 listopada 2021 roku. Finałowa seria składa się z sześciu epizodów. Produkcja powstaje dla platformy Amazon Prime Video.

Źródło: Collider

ZOBACZ TEŻ  Hanna – jest pełny zwiastun serialu!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.