Hanna powraca z 3. sezonem! Zobaczcie pierwszą zapowiedź!

}

Data: 12 października 2021

a

Kategorie: Newsy

Platforma Amazon Prime Video opublikowała pierwszą teaserową zapowiedź nadchodzącego trzeciego sezonu udanego dramatu akcji Hanna z Esmé Creed-Miles w roli głównej. Premiera produkcji już 24 listopada.

Hanna to 16-latka o sile i sprawności żołnierza, która stara się odkryć prawdę o sobie. Nie zna innego życia niż to z ojcem w leśnej dziczy. Ojciec, były agent CIA wychowuje ją tak, aby była w stanie poradzić sobie z większymi i silniejszymi od niej przeciwnikami. Jednym słowem ma być zabójcą idealnym. Musi uciekać przed agentką CIA Marissą, która nieustannie próbuje ją schwytać. Umykając im Hanna powoli odkrywa prawdę o sobie.

Sezon trzeci ukaże nad dalsze losy młodej kobiety wyszkolonej przez agencję Utrax na nieustraszonego zabójcę. Teraz Hanna wraz z Marissą Wiegler, byłą przeciwniczką, stara się zniszczyć agencję od środka. Kobiety zmusiły do pomocy im wysokiego ranga agenta Utrax – Johna Carmichaela, jednak nie wszystko idzie zgodnie z planem, bowiem niektórzy zaczynają podejrzewać spisek. Wraz z zbliżaniem się do celu, Hanna odkrywa prawdziwą moc stojącą za Utraxem, która stoi pomiędzy nią a wolnością.

Do obsady w trzecim sezonie dołącza Ray Liotta, w roli wojskowego i byłego agenta wywiadu Gordona Evansa.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Locke & Key – to nowy serial fantasy od Netflixa, znamy obsadę!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.