Hanna – jest pełny zwiastun serialu!

}

Data: 15 lutego 2019

a

Kategorie: Newsy

Po kilku teaserach wreszcie doczekaliśmy się na pełny zwiastun nowego serialu Amazona.

Ukazuje on momenty od narodzin Hanny, trening, fragmenty z jej pierwszego zadania i ucieczkę przed Marissą, która skrywa pewien sekret.

https://www.youtube.com/watch?v=v75RmNuZgTs&feature=youtu.be

Hanna opowiada historię 16-letniej dziewczyny, o sile i sprawności żołnierza, która stara się odkryć prawdę o sobie. Jednak w serialu nie zobaczymy tylko wyszkolonej kobiety, ale także nastolatkę, która zmaga się z takimi samymi problemami jak normalna dziewczyna. Hanna od małego jest wychowywana w dziczy przez ojca będącego byłym agentem CIA. Wszystko to po to, aby mogła się stać zabójcą idealnym, bowiem ma ona jednego bardzo groźnego wroga, Marissę, agentkę CIA, która nie chce, aby niewygodne dla niej fakty z przeszłości wyszły na jaw. Pewnego dnia dziewczyna zostaje rozdzielona z ojcem i musi poradzić sobie sama. Hanna wyrusza w samotną podróż przez Europę w poszukiwaniu ojca, a w międzyczasie musi unikać niebezpiecznych agentów, a w ostateczności wyeliminować ich. Podczas tej wyprawy Hanna stanie przed zdumiewającymi odkryciami dotyczącymi jej życia.

W tytułowej roli wystąpi Esme Creed-Miles. Jej ojca zagra Joel Kinnaman, matkę – Joanna Kulig, a w Marissę wcieli się Mireille Enos.

Premiera Hanny odbędzie się 29 marca na platformie Amazon Prime Video.

Źródło: collider

ZOBACZ TEŻ  Homecoming – sezon 2. bez Julii Roberts

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.