HALSTON – nowy miniserial Netflixa od Ryana Murphy’ego

4 maja 2021 | Newsy

Platforma Netflix opublikowała pierwszą zapowiedź nowego miniserialu, za który odpowiada Ryan Murphy. Produkcja ta nosi tytuł HALSTON i skupi się na pewnym projektancie mody.

HALSTON to nieznana historia błyskawicznego wzlotu i równie szybkiego upadku pierwszego amerykańskiego projektanta mody, który zyskał status celebryty. Jego nazwisko dało początek imperium. Jego styl ukształtował epokę. Historia błyskawicznej sławy i równie szybkiego upadku amerykańskiego projektanta mody — Halstona.

W Halstona wciela się Ewan McGregor. Aktor ten obecnie przygotowuje się do rozpoczęcia produkcji serialu należącego do uniwersum Gwiezdnych wojen – Obi-Wan Kenobi. Oprócz niego w obsadzie są także Rory Culkin, Krysta Rodruguez, Bill Pullman, Kelly Bishop, Vera Farmiga, Rebecca Davan i Sullivan Jones.

Premiera miniserialu HALSTON 14 maja 2021 roku.

Źródło: comingsoon, youtube

ZOBACZ TEŻ  Helstrom – serial Marvela z plakatem i pełną zapowiedzią!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy