Gwiazda Seksu w wielkim mieście Kim Cattrall powraca na ekrany w nowej roli

j

Autor: Ula Zywer

}

Data: 29 maja 2018

a

Kategorie: Newsy

Nie sposób zapomnieć roli Kim Cattrall w serialu Seks w wielkim mieście. Odgrywana przez aktorkę Samantha Jones dała się zapamiętać jako wyzwolona, lubieżna i zabawna. A jaka będzie postać, którą Kim Cattrall ma odgrywać w nowym serialu?

Choć Kim Cattrall brała udział w wielu produkcjach, większość z nas kojarzy ją jako Samanthę z Seksu w wielkim mieście. Wszystko wskazuje na to, że ta brytyjska aktorka będzie miała szansę zerwać z wizerunkiem, który przez lata kreowała jako mieszkanka Nowego Jorku.

Kim Cattrall ma wcielić się w jedną z postaci w nowym serialu CBS Tell Me a Story, produkcji Kevina Williamsona. Tell Me a Story ma być mroczną produkcją nawiązującą do znanych nam już opowieści, niekoniecznie jednak przedstawionych od tej ciemnej strony. Produkcja będzie nawiązywać do takich bajek jak Czerwony Kapturek, Trzy małe świnki czy Jaś i Małgosia. Co interesujące, akcja serialu będzie rozgrywać się we współczesnym Nowym Jorku.

Aktorka znana z Seksu w wielkim mieście zagra w Tell Me a Story Colleen, nietypową babcię, której życie diametralnie zmienia się w chwili, gdy jej dorosły już syn wprowadza się do jej mieszkania wraz ze swoją rozkapryszoną nastoletnią córką Kaylą. Wiemy na pewno, że Colleen będzie musiała chronić swoją rodzinę. Ale przed czym?

Na planie serialu pojawi się również Billy Magnussen. Data premiery serialu nie jest jeszcze znana.

ZOBACZ TEŻ  Mr Big powróci w kontynuacji Seksu w wielkim mieście

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

1 komentarz

  1. Magdalena Bród

    Ona jest dużo ładniejsza starsza 😀

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O autorze

Ula Zywer

Pochłania seriale wszelkiego rodzaju, ale najbardziej lubuje się w komediowych. Fanka dobrych soundtracków, zarówno serialowych, jak i filmowych. Szczególnie ceni sobie produkcje z nieoczywistym zakończeniem.