Gwendoline Christie dołącza do obsady serialu Wednesday

16 września 2021 | Newsy

Powiększa się obsada serialu Wednesday, za który odpowie Tim Burton. Angaż otrzymała właśnie aktorka Gwendoline Christie znana z serialu Gra o tron, która wcieli się w dyrektorkę Nevermore Academy.

Christie sportretuje Larissę Weems, dyrektorkę uczelni, która wciąż musi spotykać się z swoją byłą koleżanką z klasy Morticią Addams, w którą to wciela się Catherine Zeta-Jones.

Ponadto swoje angaże otrzymali także:

  • Victor Dorobantu jako Thing
  • Isaac Ordonez jako Pugsley Addams
  • George Burcea jako Lurch
  • Tommie Earl Jenkins jako burmistrz Walker
  • Iman Marson jako Lucas Walker
  • William Houston jako Joseph Crackstone
  • Luyanda Unati Lewis-Nyawo jako Deputy Santiago
  • Oliver Watson jako Kent
  • Calum Ross jako Rowan
  • Johnna Dias Watson jako Divina

Serial utrzymany ma być w komediowym tonie, ale nie zabraknie w nim także upiornych momentów. Opowie on o czasach dorastania tytułowej postaci, kiedy to uczęszczała ona do Nevermore Academy. W tym czasie będzie próbować okiełznać swoje rozwijające się zdolności parapsychologiczne. Zaangażuje się także w udaremnienie serii morderstw jakie paraliżują miasteczko, w którym mieszka. Będzie chciała rozwiązać także pewną nadprzyrodzoną tajemnicę, w którą uwikłani są jej rodzice od 25 lat, a wszystko to w trakcie buzujących w niej hormonów i nastoletnich problemów sercowych.

Produkcja składać ma się z ośmiu odcinków. W tytułowej roli Jenna Ortega.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Primal – animowany serial Tartakovskiego odnowiony na 2. sezon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram