Źródło: Entertainment

Guillermo del Toro stworzy serial z Netflixem

Nazwisko del Toro zna każdy, kto jakkolwiek śledzi rynek filmowy i serialowy. Tego człowieka po prostu nie można nie kojarzyć. Ten meksykański reżyser, scenarzysta i producent jest laureatem m.in. takich nagród jak Oscar, Złoty Glob, BAFTA. Jego dzieła zawsze są przyjmowane z wielkim entuzjazmem. Czy tak samo będzie z serialem Netflixa, który ma powstać z udziałem del Toro?

Świeżo upieczony zdobywca Oscara za film Kształt wody ma rozpocząć współpracę z Netflixem. Efektem tej współpracy ma być serial utrzymany w mrocznym klimacie – będzie to zresztą pierwszy serial-horror Netflixa. Projekt ma się nazywać Guillermo del Toro Presents 10 After Midnight. Scenariusz do odcinków napisze nikt inny, jak del Toro we własnej osobie. Filmowiec zapowiedział też, że osobiście wyreżyseruje niektóre z nich. Do Guillermo del Toro należy też decyzja o tym, kto ostatecznie zrealizuje jego pomysły na opowiedzenie widzom strasznych historii.

Data premiery pierwszego odcinka nie jest jeszcze znana. Chociaż na horyzoncie nie pojawił się jeszcze żaden teaser, to już teraz wyobrażamy sobie serial. Mimowolnie przywodzi nam na myśl niegdysiejszą serię Alfreda Hitchcocka. O tym, czy Guillermo del Toro Presents 10 After Midnight odniesie równie duży sukces, przekonamy się niebawem.

Może ci się spodobać również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.