Grzesznica – czwarty sezon zamówiony!

}

Data: 16 czerwca 2020

a

Kategorie: Newsy

Popularna kryminalna antologia od USA Network doczekała się zamówienia na czwarty sezon, który zadebiutować ma w przyszłym roku.

Kolejne sezony Grzesznicy łączy jedynie postać detektywa Harry’ego Ambrose, w tej roli rewelacyjny Bill Pullman, badającego poszczególne zbrodnie. Każdy sezon ukazuje inną z nich. W pierwszym poznaliśmy kobietę, która w publicznym miejscu niespodziewanie zadała śmiertelny cios nożem nieznajomemu chłopakowi. Nie umiała ona wytłumaczyć motywów swojego postępowania. Drugi sezon skupił się na podwójnym morderstwie, którego sprawcą okazał się 13-letni chłopiec. Sezon trzeci z kolei ukazał nam dochodzenie w sprawie tragicznego wypadku samochodowego. Ambrose odkrył ukrytą zbrodnie. Śledztwo w tej sprawie doprowadziło go do jednego z najniebezpieczniejszych przypadków w jego karierze.

W sezonie czwartym wnikamy jeszcze głębiej w psychikę ukochanej przez widzów postaci detektywa Ambrose, jednocześnie wprowadzimy naszych odbiorców w fascynującą, zupełnie nową tajemnicę. – powiedział Chris McCumber, prezes USA Network

W Polsce serial ten dostępny jest na platformie Netflix (2 sezony).

Źródło: hollywoodreporter

ZOBACZ TEŻ  The Resident wróci na ekrany w drugim sezonie

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.