Grudzień na kanałach HBO!

}

Data: 1 grudnia 2022

a

Kategorie: Newsy / Rozkład jazdy

Grudniowa ramówka kanałów HBO, HBO2 i HBO3 to wiele interesujących nowości. W kolejnych tygodniach nadchodzącego miesiąca polecamy m.in. dokumentalny serial Shaq oraz trzeci sezon Mrocznych materii.

Oto lista premier oraz kontynuacji na ten miesiąc:

 • Tokyo Vice, odc. 1 i 2 – serial kryminalny luźno oparty na reportażach dziennikarza Jake’a Adelsteina o pracy policji w Tokio. Głównym bohaterem jest Adelstein, który w latach 90. patroluje skąpane w świetle neonów zaułki Tokio, gdzie wszystko jest iluzją (premiera 2 grudnia, HBO).
 • Mroczne materie III, odc. 1 i 2 – w ostatnim rozdziale epickiego serialu fantasy Lyra i Will muszą wyruszyć w podróż do mrocznego miejsca, z którego nikt nigdy nie wrócił (premiera 6 grudnia o 3:00 rano, powtórka o 20:10, HBO).
 • Shaq, odc. 1 – czteroodcinkowy serial dokumentalny o jednej z najbardziej kultowych postaci koszykówki, Shaquille’u O’Nealu (premiera 8 grudnia, HBO).
 • Mood, odc. 1 i 2 – Sasha ma wielkie marzenia, aby zostać gwiazdą muzyki, ale zupełnie nie ma pojęcia, jak je urzeczywistnić (premiera 17 grudnia, HBO3).
 • Superman i Lois II – Tyler Hoechlin jako najsłynniejszy na świecie superbohater oraz Elizabeth Tulloch, w roli najbardziej znanej dziennikarki rodem z komiksu, którzy nie radzą sobie ze stresem, presją i złożonością bycia rodzicami w dzisiejszym świecie (kontynuacja, HBO).
 • Roswell, w Nowym Meksyku IV – czwarty sezon serialu inspirowanego cyklem powieści „Roswell: W kręgu tajemnic” autorstwa Melindy Metz (premiera finałowego odcinka 7 grudnia, HBO3).
 • Przysięga II – kontynuacja serialu dokumentalnego HBO przedstawiającego historię NXIVM, organizacji, której założyciel, Keith Raniere, oraz kilku innych członków zostało oskarżonych o handel ludźmi i wymuszenia haraczy (premiera finałowego odcinka 8 grudnia, HBO3).
 • Los Espookys II – drugi sezon serialu komediowego pokazującego perypetie miłośnika horrorów i jego znajomych, którzy mają niecodzienny pomysł na biznes (premiera finałowego odcinka 9 grudnia, HBO3).
 • Kung Fu II – Nicky, Amerykanka pochodzenia chińskiego, wyrusza w podróż do odosobnionego klasztoru w Chinach. Po powrocie odkrywa, że jej rodzinne miasto zostało opanowane przez przestępczość i korupcję. Nicky wykorzystuje sztuki walki, aby chronić swoją społeczność (premiera finałowego odcinka 10 grudnia, HBO3).
 • Portland Tower – detektyw Sarah Collins i jej partner detektyw Steve Bradshaw prowadzą śledztwo w sprawie zabójstwa posterunkowego Hadleya Matthewsa i 15-letniej uchodźczyni z Libii, Fary Mehenni. Wszystko wskazuje na to, że oboje skoczyli z dachu Portland Tower (premiera finałowego odcinka 12 grudnia, HBO).
 • Biały Lotos II – w drugim sezonie komediowego serialu HBO wraz z nową grupą gości i hotelowych pracowników udajemy się do ekskluzywnego kurortu na Sycylii (premiera finałowego odcinka 12 grudnia, HBO).
 • Schody – w 2001 roku pisarz i początkujący polityk Michael Peterson zostaje oskarżony o morderstwo po tym, jak jego żona Kathleen umiera w podejrzanych okolicznościach (premiera finałowego odcinka 18 grudnia, HBO3).
 • Przez galaktykę – kiedy obiecująca policjantka zostaje skazana za przestępstwo, którego nie popełniła, musi odnaleźć się na pokładzie niebezpiecznego statku, transportującego skazańców na wygnanie w odległej galaktyce (premiera finałowego odcinka 25 grudnia, HBO3).
ZOBACZ TEŻ  Nowi aktorzy w obsadzie Twisted Metal

Źródło: informacja prasowa

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.