pixel

Przeczytano:

Grown-ish sezon 3. – zwiastun spin-offa serialu Czarno to widzę

05 12 2019 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Grown-ish to spin-off serialu Czarno to widzę. Obie produkcję to sitcomy. Grown-ish zadebiutował w zeszłym roku i emitowany jest przez stację Freeform. Właśnie zbliża się premiera trzeciego sezonu tego serialu i z tej okazji w sieci zadebiutował jego pełny zwiastun.

Główną bohaterką jest Zoey Johnson (Yara Shahidi), najstarsza córka Andre i Rainbow, których kojarzyć możecie z serialu matki. Zoey rozpoczyna właśnie naukę w collegu. Serial ukazywać ma problemy współczesnych studentów i ich rozterki życiowe, do jakich zmusza ich rozpoczęcie swojej zawodowej ścieżki.

Twórcą serialu jest Kenya Barris. Premiera 3. sezonu serialu już 16 stycznia 2020 roku.

Warto wspomnieć, że do świata stworzonego przez Barris należy także jeszcze jedna produkcja pt. Mixed-ish, która do tej pory doczekała się 1. sezonu i jest ona prequelem Czarno to widzę.

Źródło: comingsoon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również