Gremliny powrócą na HBO Max już w przyszłym roku!

}

Data: 1 lipca 2020

a

Kategorie: Newsy

Chyba każdy z nas pamięta Gizmo i jego mniej miłych towarzyszy, którym woda najwyraźniej nie służy. Jeśli byliście fanami filmów o Gremlinach, to z pewnością przypadnie Wam do gustu wiadomość, iż platforma HBO Max pracuje nad serialem animowanym będącym prequelem do wydarzeń z filmów.

Głównym bohaterem ma być pan Wing, starszy mężczyzna, który pojawił się w filmie z 1984 roku. W serialu poznamy oczywiście go za młodu. Dowiemy się jakie przygody spotkały wówczas jego i Gizmo.

Animacja nosi tytuł Gremlins: Secrets of the Mogwai i zadebiutuje na wspomnianej platformie pod koniec 2021 roku. Za jej produkcję odpowie Tze Chun. Serial składać się ma z 10 odcinków.

Cieszycie się z możliwości powrotu do tego świata?

Jak zdradza Zach Galligan, aktor znany z filmów o Gremlinach uważa on, iż animacja może być wstępem do kolejnego, trzeciego pełnometrażowego filmu aktorskiego.

Źródło: dreadcentral.com

ZOBACZ TEŻ  Serial HBO Max o Gremlinach dostaje odnowienie na 2. sezon

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.