Gremliny otrzymały zamówienie na pełny sezon!

}

Data: 2 lipca 2019

a

Kategorie: Newsy

Gremliny powrócą w serialu animowanym, na który platforma WarnerMedia złożyła właśnie oficjalne zamówienie.

Serial ma składać się z dziesięciu półgodzinnych odcinków. Projekt otrzymał już nawet swój tytuł, który brzmi Gremlins: Secrets of the Mogwai.

Fabuła animacji opowie nam historię chińskiego dziadka znanego z filmów – Pana Winga. Poznamy go w czasach jego młodości, kiedy to jako dziesięcioletni chłopiec wraz ze swoim uroczym i wyjątkowym przyjacielem Gizmo wyrusza w daleką podróż. Zobaczymy to jak ta dwójka się poznała oraz jakie przygody wspólnie przeżyli. Jednak nie całą podróż odbędą sami, bowiem dołączy do nich złodziejka Elle i wraz z nią wyruszą na poszukiwanie rodziny Gizma i zaginionego skarbu, a po drodze przyjdzie im stawić czoła różnym potworom i duchom znanym z chińskiego folkloru, a także złym Gremlinom.

Źródło: collider

ZOBACZ TEŻ  Gremlins: Secrets of the Mogwai – pierwsza grafika koncepcyjna

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.