Gremlins: Secrets of the Mogwai – pierwsza grafika koncepcyjna

}

Data: 2 listopada 2020

a

Kategorie: Newsy

W sieci pojawiła się pierwsza grafika koncepcyjna, na której ujrzeć możemy dwójkę głównych bohaterów nadchodzącej animacji HBO Max opowiadającej o przygodach młodego Gizmo i pana Winga.

Serial składać się będzie z dziesięciu półgodzinnych odcinków. Jego twórcą jest Tze Chun. Premiera w 2021 roku.

Poniżej wspomniana grafika.

Fabuła animacji opowie nam historię chińskiego dziadka znanego z filmów – Pana Winga. Poznamy go w czasach jego młodości, kiedy to jako dziesięcioletni chłopiec wraz ze swoim uroczym i wyjątkowym przyjacielem Gizmo wyrusza w daleką podróż. Zobaczymy to jak ta dwójka się poznała oraz jakie przygody wspólnie przeżyli. Jednak nie całą podróż odbędą sami, bowiem dołączy do nich złodziejka Elle i wraz z nią wyruszą na poszukiwanie rodziny Gizma i zaginionego skarbu, a po drodze przyjdzie im stawić czoła różnym potworom i duchom znanym z chińskiego folkloru, a także złym Gremlinom.

Źródło: darkhorizons

ZOBACZ TEŻ  Gremliny powrócą na HBO Max już w przyszłym roku!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.