w

Grease doczeka się swojego serialowego spin-offa!

dde206f6f10eb675bd61364bc599.1000

Grease to kultowy musical z 1978 roku w reżyserii Randala Kleisera, będący filmową adaptacją przedstawienia scenicznego o tym samym tytule.

Teraz po tylu latach produkcja ta od HBO Max doczeka się swojego spin-off. Zatytułowany ma on być Grease: Rydell High. Akcja serialu rozgrywać się będzie w szkole, a jego bohaterami jak można się domyślać będą uczniowie. Nie znane są jednak większe szczegóły tejże produkcji, oprócz tego, że serial przeniesie nas do lat 50. i wypełniony będzie hitami tamtych czasów. Jednakże usłyszymy także współczesne piosenki.

Zobaczcie jak wygląda grafika promująca nową produkcję.

grease rydell high hbo max full poster
hbo max

Grease rozgrywał się w latach 50. XX wieku i ukazywał pierwsze miłosne fascynacje młodzieży tamtych czasów, a wszystko to wypełnione było elektryzującym rock & rollem.

Źródło: screenrant

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

rogue one k2s0 600x251

Serial o Cassianie Andorze ma scenarzystę!

wwdits 101 2449 h 2019

What We Do in the Shadows – sezon 2. jest już w produkcji!