Grand Army – Netflix anuluje młodzieżową produkcję

18 czerwca 2021 | Newsy

Serial Grand Army niestety, ale nie otrzymał zgody na realizację drugiego sezonu. Netflix skasował go po pierwszej serii, która zadebiutowała jesienią ubiegłego roku.

Fabuła serialu luźno opierała się na sztuce Katie Cappiello z 2013 roku o tytule Slut: The Play. Śledziliśmy losy pięciu uczniów największego publicznego liceum na Brooklynie, którzy w chaotycznym i trudnym świecie starają się walczyć o przetrwanie, sukces i zdobycie jakiejś przyszłości.

W serialu występują Odessa A-Zion, Odley Jean, Maliq Johnson, Amalia Yoo, Amir Bageria, Alphonso Romero Jones, Crystal Sha’re Nelson i Marcela Avelina.

Pierwszy sezon Grand Army składający się z dziewięciu odcinków dostępny jest na platformie Netflix.

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  Seriale podobne do Sexify - TOP 5

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy