w

Gra o tron sezon 8. – znamy długość odcinków!

Chyba dawno nie było serialu, który wzbudzałby, aż takie emocje i na który czeka tylu fanów. Do premiery 8. i zarazem finałowego sezonu pozostały już niecałe trzy miesiące, bowiem zadebiutuje on 14 kwietnia na HBO.

Jak na tak krótki czas do premiery o fabule ostatniego sezonu wiadomo naprawdę niewiele. Producenci zapowiadają jednak, że oczekiwanie fanów zostanie nagrodzone, a epicka bitwa na końcu przejdzie do historii. Ostatnie sześć odcinków produkcji ma złożyć się na dzieło jakiego telewizja jeszcze nie widziała, dlatego też tak ważna jest ich długość.

Jak zapowiada w swoim raporcie, francuski portal Premiere, podczas jednej z konferencji prasowych długość odcinków Gry o tron została ujawniona. Na slajdzie widać, że ma być 6 odcinków po 60 minut. Jednak informacja ta nie zgadza się z danymi dziennikarzy, którzy twierdzą, że na spotkaniu podane zostały inne dane. Dwa pierwsze odcinki mają trwać godzinę, a pozostałe aż 80 minut. Różnica ta jest więc znacząca. Nie wiadomo, która wersja jest prawdziwa oraz czy sprzeczne informacje nie zostały podane czasami specjalnie, aby wywołać dyskusję wokół produkcji.

Źrodło: screenrant

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kate Winslet

Mare of Easttown – Kate Winslet w nowym serialu od HBO

The Umbrella Academy

The Umbrella Academy – jest pierwszy zwiastun!