Gra o tron sezon 8. – znamy długość odcinków!

Chyba dawno nie było serialu, który wzbudzałby, aż takie emocje i na który czeka tylu fanów. Do premiery 8. i zarazem finałowego sezonu pozostały już niecałe trzy miesiące, bowiem zadebiutuje on 14 kwietnia na HBO.

Jak na tak krótki czas do premiery o fabule ostatniego sezonu wiadomo naprawdę niewiele. Producenci zapowiadają jednak, że oczekiwanie fanów zostanie nagrodzone, a epicka bitwa na końcu przejdzie do historii. Ostatnie sześć odcinków produkcji ma złożyć się na dzieło jakiego telewizja jeszcze nie widziała, dlatego też tak ważna jest ich długość.

Jak zapowiada w swoim raporcie, francuski portal Premiere, podczas jednej z konferencji prasowych długość odcinków Gry o tron została ujawniona. Na slajdzie widać, że ma być 6 odcinków po 60 minut. Jednak informacja ta nie zgadza się z danymi dziennikarzy, którzy twierdzą, że na spotkaniu podane zostały inne dane. Dwa pierwsze odcinki mają trwać godzinę, a pozostałe aż 80 minut. Różnica ta jest więc znacząca. Nie wiadomo, która wersja jest prawdziwa oraz czy sprzeczne informacje nie zostały podane czasami specjalnie, aby wywołać dyskusję wokół produkcji.

Źrodło: screenrant

Może ci się spodobać również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.