Gra o Tron sezon 8 – HBO nie ma zaufania nawet do aktorów

}

Data: 18 maja 2018

a

Kategorie: Newsy

Finałowy sezon Gry o Tron to chyba najważniejsze wydarzenie w historii stacji HBO. Nie raz dochodziło do wycieków serialu, a nawet całych odcinków, dlatego tym razem stacja postanowiła sięgnąć po szczególne środki bezpieczeństwa. Co na ten temat mówią sami aktorzy Gry o Tron?

Emilia Clarke twierdzi, że aktorzy, pomimo kręcenia kolejnych scen nie mają pojęcia o tym, jak skończy się serial. Tak jak zapowiadano, kręcone są różne wersje finału serialu.

Zapytana o to, kto wygra Grę o Tron i zasiądzie na Żelaznym Tronie odpowiedziała, że stacja nie ufa nawet aktorom.

Emilia Clarke powiedziała również, że wszyscy są bardzo podejrzliwi, jest wiele różnych zakończeń, kręcone są wszystkie i nie wiadomo tak naprawdę, które dojdzie do skutku.

Nic w tym dziwnego, pomimo, że środki stosowane przez HBO, nie miały miejsca jeszcze nigdy w telewizji, to dobra informacja dla nas, fanów serialu, będziemy mogli w spokoju i z pełnym zaskoczeniem dowiedzieć się jak skończy się nasza ulubiona historia.

ZOBACZ TEŻ  Ian Somerhalder z Pamiętników Wampirów powróci w nowej roli w kolejnym wampirzym serialu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Patryk Augustowski

Zapalony fan wszelkiej maści fantastyki, tej na małym ekranie, jak i literackiej. Naukowo zajmował go temat historii alternatywnych - zaliczanego do fantastyki naukowej, dlatego tak bardzo cieszy go fakt, że niektóre z nich pojawiają się na małym ekranie - Człowiek z Wysokiego Zamku od Amazon Prime czy SS-GB produkcji BBC One. Na co dzień ogląda jednak seriale każdego gatunku, doceniając ich walory na serialowy.pl.