w

Gra o Tron sezon 8 – HBO nie ma zaufania nawet do aktorów

Gra o tron

Finałowy sezon Gry o Tron to chyba najważniejsze wydarzenie w historii stacji HBO. Nie raz dochodziło do wycieków serialu, a nawet całych odcinków, dlatego tym razem stacja postanowiła sięgnąć po szczególne środki bezpieczeństwa. Co na ten temat mówią sami aktorzy Gry o Tron?

Emilia Clarke twierdzi, że aktorzy, pomimo kręcenia kolejnych scen nie mają pojęcia o tym, jak skończy się serial. Tak jak zapowiadano, kręcone są różne wersje finału serialu.

Zapytana o to, kto wygra Grę o Tron i zasiądzie na Żelaznym Tronie odpowiedziała, że stacja nie ufa nawet aktorom.

Emilia Clarke powiedziała również, że wszyscy są bardzo podejrzliwi, jest wiele różnych zakończeń, kręcone są wszystkie i nie wiadomo tak naprawdę, które dojdzie do skutku.

Nic w tym dziwnego, pomimo, że środki stosowane przez HBO, nie miały miejsca jeszcze nigdy w telewizji, to dobra informacja dla nas, fanów serialu, będziemy mogli w spokoju i z pełnym zaskoczeniem dowiedzieć się jak skończy się nasza ulubiona historia.

Patryk Augustowski

Napisane przez Patryk Augustowski

Zapalony fan wszelkiej maści fantastyki, tej na małym ekranie, jak i literackiej. Naukowo zajmował go temat historii alternatywnych - zaliczanego do fantastyki naukowej, dlatego tak bardzo cieszy go fakt, że niektóre z nich pojawiają się na małym ekranie - Człowiek z Wysokiego Zamku od Amazon Prime czy SS-GB produkcji BBC One. Na co dzień ogląda jednak seriale każdego gatunku, doceniając ich walory na serialowy.pl.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

seriale o nowym jorku

9 świetnych seriali, które sprawią, że zechcesz odwiedzić Nowy Jork

kobiety mafii

Kobiety mafii jako serial już 30 maja na ShowMax