Gra o tron – powstał film dokumentalny od HBO!

28 marca 2019 | Newsy

Jak widać stacja HBO nie da nam za szybko zapomnieć o swoim hitowym serialu, którego emisja finałowego sezonu rozpocznie się już wkrótce.

W sieci pojawiły się informacje o tym, iż HBO na tydzień po finale serialu wyemituje specjalny pełnometrażowy film dokumentalny poświęcony produkcji Gry o tron. Emisja ta nastąpi 26 maja. Dokument nosi tytuł Game of Thrones: The Last Watch i wyreżyserowany został przez Jeanie Finlay. D.B. Weiss był producentem wykonawczym, a David Benioff został showrunnerem.

Film ten ukaże nam to jak powstaje tak wielka produkcja jak serial Gra o tron. Podążymy za całą ekipą i obsadą, która nieustannie musiała zmagać się z ekstremalną pogodą, wścibskimi obserwatorami i nieustannie goniącymi terminami.

Źródło: collider

ZOBACZ TEŻ  Jeszcze więcej Westeros! – Czyli czym wypełnić czas czekając na 8. sezon Gry o tron

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram