w

Gra o tron – powstał film dokumentalny od HBO!

game of thrones season 8 poster iron throne drogon
collider

Jak widać stacja HBO nie da nam za szybko zapomnieć o swoim hitowym serialu, którego emisja finałowego sezonu rozpocznie się już wkrótce.

W sieci pojawiły się informacje o tym, iż HBO na tydzień po finale serialu wyemituje specjalny pełnometrażowy film dokumentalny poświęcony produkcji Gry o tron. Emisja ta nastąpi 26 maja. Dokument nosi tytuł Game of Thrones: The Last Watch i wyreżyserowany został przez Jeanie Finlay. D.B. Weiss był producentem wykonawczym, a David Benioff został showrunnerem.

Film ten ukaże nam to jak powstaje tak wielka produkcja jak serial Gra o tron. Podążymy za całą ekipą i obsadą, która nieustannie musiała zmagać się z ekstremalną pogodą, wścibskimi obserwatorami i nieustannie goniącymi terminami.

Źródło: collider

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Strefa mroku

Strefa mroku – kolejny zwiastun horroru Jordana Peela!

bruce wayne gotham 150x150

Gotham sezon 5. – zobaczcie plakat finału ostatniego sezonu!