Gra o tron – twórcy szykują epicki finał

Twórcy najpopularniejszego serialu HBO chwalą się, że finał Gry o tron będzie zawierał największą bitwę w historii telewizji.

Dziennikarze magazynu Entertainment Weekly zostali wpuszczeni na plan 8. sezonu Gry o tron, gdzie mogli przyjrzeć się postępowi prac oraz porozmawiać z obsadą. Wielkie wrażenie zrobiły doniesienia o finałowej bitwie, której nakręcenie miało zająć twórcom prawie 2 miesiące zdjęć (które teraz są montowane i wzbogacane o efekty wizualne).

Przebudowie uległa także twierdza Winterfell, mocno przerobiona, aby bardziej przypominać wielką i warowną twierdzę. Zdaniem wcielającej się w Denerys Emilii Clarke nawet jakość rekwizytów uległa znacznej poprawie.

Aktorzy mieli już okazję zapoznać się ze scenariuszem ostatniego sezonu. Nie mogą oczywiście dzielić się jego szczegółami, ale wszyscy członkowie obsady nie kryją poruszenia zaplanowanym finałem. Grający Jona Snowa Kit Harington przyznał się do uronienia kilku łez. Scenariusz ma kończyć się słowami “Koniec Gry o tron“, które uzmysławiają wielu osobom pracującym nad serialem, że ta wielka przygoda już wkrótce się zakończy.

Źródło: Entertainment Weekly

Może ci się spodobać również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.