w

Gotham sezon 5. – zobaczcie plakat finału ostatniego sezonu!

bruce wayne gotham
screenrant

Serial Gotham zbliża się ku końcowi i z tej okazji Fox wydał plakat promujący finał całej serii. Widzimy na nim stojącego tyłem Batmana w pełnym kostiumie, który patrzy na swoje miasto.

Możemy więc domyślać się, że droga Bruce’a Wayne’a do stania się Mrocznym Rycerzem właśnie dobiega końca, co zapowiadane było od samego początku.

gotham finale poster batman
screenrant

Gotham rozpoczął historię Bruce’a od brutalnego morderstwa jego rodziców, kiedy to Bruce miał zaledwie 12 lat. Jego opiekunem został lokaj Alfred. Bruce nawiązał przyjaźń z James’em Gordonem, detektywem pracującym w policji miasta Gotham City. To ta wieloletnia przyjaźń i obserwacja tego jak wiele zła panuje w mieście miała wielki wpływ na decyzję chłopca o staniu się mrocznym mścicielem, ale i nie tylko.

Serial na antenę Fox powróci już 18 kwietnia.

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

game of thrones season 8 poster iron throne drogon

Gra o tron – powstał film dokumentalny od HBO!

mv5by2m0ntq5ndetntg1ni00nznilwezmgytzjjjn2q2zwmxntg0xkeyxkfqcgdeqxrzdgfzawvr. v1 ux477 cr00477268 al

Czarnobyl – oficjalny zwiastun miniserialu!