Gotham sezon 5. – zobaczcie plakat finału ostatniego sezonu!

}

Data: 29 marca 2019

a

Kategorie: Newsy

Serial Gotham zbliża się ku końcowi i z tej okazji Fox wydał plakat promujący finał całej serii. Widzimy na nim stojącego tyłem Batmana w pełnym kostiumie, który patrzy na swoje miasto.

Możemy więc domyślać się, że droga Bruce’a Wayne’a do stania się Mrocznym Rycerzem właśnie dobiega końca, co zapowiadane było od samego początku.

gotham finale poster batman
screenrant

Gotham rozpoczął historię Bruce’a od brutalnego morderstwa jego rodziców, kiedy to Bruce miał zaledwie 12 lat. Jego opiekunem został lokaj Alfred. Bruce nawiązał przyjaźń z James’em Gordonem, detektywem pracującym w policji miasta Gotham City. To ta wieloletnia przyjaźń i obserwacja tego jak wiele zła panuje w mieście miała wielki wpływ na decyzję chłopca o staniu się mrocznym mścicielem, ale i nie tylko.

Serial na antenę Fox powróci już 18 kwietnia.

ZOBACZ TEŻ  Najlepsze seriale kryminalne - 25 propozycji

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.