Gotham pokazało swojego Bane’a

23 października 2018 | Newsy

j

Choć Gotham nazywane jest czasem „Batmanem bez Batmana”, to nie brakuje w nim znanych fanom Człowieka-Nietoperza złoczyńców. Jednym z nich jest zaprezentowany po raz pierwszy Bane.

Gotham powróci w 2019 roku i jedną z „głównych” atrakcji 5. sezonu ma być pojawienie się postaci Bane’a. W tej roli widzimy Shane’a Westa. Trzeba przyznać, że twórcy starali się, aby serialowa wariacja postaci była zupełnie inna, niż ta wykreowana przez Toma Hardy’ego w filmie Mroczny Rycerz Powstaje.

gotham bane image

Źródło: Collider

ZOBACZ TEŻ  Detektyw Malton kontra zbrodnia – nowy dokument od CBS Reality

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Michał Ostiak

Poznańska Pyra, z wykształcenia Administratywista (nie mylić z Administrator). Po kilku latach pracy w kinie filmy stały się moim zboczeniem zawodowym. Uwielbiam Gwiezdne wojny, Tarantino, Sapkowskiego (czytać) i Tolkiena.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram