w

Good Omens ma problem, pewna grupa chce jego skasowania!

michael sheen and david tennant in good omens amazon prime
screenrant

Good Omens to nowy serial Amazona, który powstał na podstawie powieści Neila Gaimana i Terry’ego Pratchetta. Częściowo opowiadana on o chrześcijańskich sprawach, ukazując współdziałanie anioła i diabła, co nie spodobało się pewnej chrześcijańskiej grupie.

Grupa Return to Order wysnuła petycję, pod którą podpisało się ponad 20 tys. jej przedstawicieli. Jednak nie zbyt się do niej przyłożyli, bowiem zawiera ona mnóstwo błędów, a najważniejszym z nich jest to, że skierowali ją do niewłaściwej platformy. Podpisujący petycję zwracają się o usunięcie serialu do Netflixa, kiedy serial ten to produkcja Amazonu.

Przedstawiciele tej grupy uważają, że serial normalizuje i skłania do akceptacji satanizmu oraz kpi z mądrości Bożej. Z kolei recenzenci uznali tą adaptacją za bardzo dobrą i serial zbiera mnóstwo pochwał od dziennikarzy z całego świata.

Poniżej tweety jakie zamieścili Amazon oraz Gaiman w odpowiedzi na petycję.

Źródło: screenrant

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

riverdale potwierdzono ze powstanie 4. sezon. kiedy premiera article 150x150

Riverdale sezon 4. – hołdem dla Luke’a Perry’ego!

The Affair

The Affair sezon 5. – pierwsza zapowiedź finału!