w

Good Girls – sezon 3. z większą liczbą odcinków!

nup 185825 0295 e1565738018270
variety

Stacja NBC dla której powstaje serial zwiększyła liczbę odcinków trzeciego sezonu. Będzie on liczył ich, aż 16.

Z sezonu na sezon systematycznie liczba odcinków jest zwiększana o trzy. Sezon pierwszy liczył ich dziesięć, drugi już trzynaście, a trzeci będzie miał ich aż szesnaście.

Good Girls to komedia kryminalna o trzech kobietach, które nie mając środków na utrzymanie swoich dzieci decydują się na obrabowanie miejscowego supermarketu, w którym jedna z nich pracuje. Jednak nie wszystko idzie po ich myśli. Chodź skok się udaje to pracownica marketu zostaje rozpoznana przez szefa, który w zamian za milczenie domaga się od niej seksu, ale to nie wszystko z czasem do kobiet odzywają się gangsterzy, którzy żądają zwrotu gotówki, bowiem sklep był pralnią brudnych pieniędzy.

W głównych rolach występują Christina Hendricks, Mae Whitman i Retta. Twórcą serialu jest Jenna Bans. Oba dotychczasowe sezony dostępne są Netflixie.

Źródło: variety

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

the big bang theory the table polarization 600x400

HBO Max szykuje ofertę i wykłada wielkie pieniądze na znane seriale!

13 reasons why e1565793013709

13 powodów sezon 3. – zerknijcie na nową zapowiedź!