pixel

Przeczytano:

Good Girls – sezon 3. z większą liczbą odcinków!

14 08 2019 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Stacja NBC dla której powstaje serial zwiększyła liczbę odcinków trzeciego sezonu. Będzie on liczył ich, aż 16.

Z sezonu na sezon systematycznie liczba odcinków jest zwiększana o trzy. Sezon pierwszy liczył ich dziesięć, drugi już trzynaście, a trzeci będzie miał ich aż szesnaście.

Good Girls to komedia kryminalna o trzech kobietach, które nie mając środków na utrzymanie swoich dzieci decydują się na obrabowanie miejscowego supermarketu, w którym jedna z nich pracuje. Jednak nie wszystko idzie po ich myśli. Chodź skok się udaje to pracownica marketu zostaje rozpoznana przez szefa, który w zamian za milczenie domaga się od niej seksu, ale to nie wszystko z czasem do kobiet odzywają się gangsterzy, którzy żądają zwrotu gotówki, bowiem sklep był pralnią brudnych pieniędzy.

W głównych rolach występują Christina Hendricks, Mae Whitman i Retta. Twórcą serialu jest Jenna Bans. Oba dotychczasowe sezony dostępne są Netflixie.

Źródło: variety

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również