w

Gomorra trafi do TVP Kultura

gomorra

Popularny włoski serial kryminalny Gomorra już w ten piątek zadebiutuje na łamach stacji TVP Kultura. Produkcja ta w naszym kraju do tej pory dostępna była tylko w ramach płatnej platformy HBO GO, bądź telewizji Cinemax.

Gomorra inspirowana jest kontrowersyjną i bestsellerową książką Roberta Saviano, włoskiego dziennikarza. Poznajemy przepełniony realizmem i brutalnością świat neapolitańskiej mafii. Bohaterami są członkowie dwóch konkurencyjnych klanów – Savastano i Conte. Kiedy do więzienia trafia przywódca pierwszego z nich, władzę wbrew zasadom przejąć chce Ciro. Rozpoczyna się walka, bowiem nie tylko on planuje zająć jego miejsce.

Pierwszy odcinek serialu zadebiutuje 12 czerwca o 23.35. Kolejne epizody co piątek o tej samej porze. Gomorra do tej pory doczekała się 4. sezonów. Stacja jak na razie zakupiła prawa do emisji trzech z nich, ale zapewnia, że na swojej antenie wyemituje wszystkie odcinki.

Źródło: tvp.pl

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

zgf6ds ketdku

BrzydUla – Julia Kamińska powraca do roli, będą nowe odcinki popularnego serialu!

chernobyl director helming last of us

The Last of Us – powstaje adaptacja słynnej gry studia Naughty Dog, znamy reżysera pilota!