Główni bohaterowie na grafice promującej Gotham Knights

}

Data: 19 maja 2022

a

Kategorie: Newsy

Stacja The CW opublikowała pierwszą oficjalna grafikę, która promuje serial Gotham Knights.

Widzimy na niej piątkę głównych bohaterów idących mroczną uliczką w kolejną deszczową noc w Gotham City.

gotham knights key art 768x432 1

Fabuła serialu opierać ma się na postaciach stworzonych przez Boba Kane’a i Billa Fingera. Komiksowa seria opowiada o następstwach morderstwa Bruce’a Wayne’a aka Batmana. Zbuntowany, adoptowany syn Mrocznego Rycerza po tym tragicznym wydarzeniu zawiera nieprawdopodobny sojusz z dziećmi znanych wrogów Batmana. Wszyscy oni są wrabiani w zabicie Mrocznego Rycerza. Aby oczyścić swoje imię, walczą z przestępcami, którzy po śmierci Batmana na nowo opanowują miasto. Młodzi super-bohaterowie stają się kolejną generacją zbawicieli Gotham. Znani są jako Rycerze Gotham.

W obsadzie Gotham Knights znajdują się Fallon Smythe jako Bluebird, Tyler DiChiara jako Cullen Row, Olivia Rose Keegan jako Duela Dent, Navia Robinson jako Carrie Kelley, Oscar Morgan jako Turner Hayes, Misha Collins jako Harvey Dent i Anna Lore jako Stephanie Brown.

Premiera serialu planowana jest na 2023 rok.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Serialowa prasówka do drugiego śniadania [09.01.2018]

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.